Get Adobe Flash player

Spływy kajakowe

Choć jako firma Militarne Borne jesteśmy bardzo młodzi, i tak możemy pochwalić się aż 7 letnią praktyką w tej dziedzinie. Pracując przy spływach przez tak wiele lat posiadamy tak duży bagaż doświadczeń, że z pełną perfekcją i profesjonalizmem obsłużymy wszystkich naszych klientów.

Jesteśmy świadomi, iż wiedza to nie wszystko, dlatego musimy się pochwalić wspaniałym sprzętem.

Nasze kajaki to w większości nowe polietylenowe super wygodne i bezpieczne „łódeczki”. Pozostały sprzęt to maksymalnie jednoroczne równie fantastyczne poliestrowe kajaki, które zobaczyć można w naszej galerii. Ciekawostką dla rodzinnych wypraw oferujemy także kajaki z fotelikami dla małych dzieci.

Swoje usługi kierujemy zarówno do firm, placówek oświatowych jak i klientów indywidualnych. Nasza baza kajakowa znajduje się w słynnej miejscowości Borne Sulinowo. Chętnie w naszych progach powitamy każdą mniej lub bardziej zorganizowaną grupę, pracowników, uczniów, przyjaciół…

Trasy spływów:
Nie sposób jest być w tak malowniczej okolicy i nie doświadczyć piękna jakie ona oferuje. Dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wiele nie tylko wodnych atrakcji podczas spływów kajakowych naszymi rzekami.
Pięć rzek i niezliczona ilość tras na łączną ilość, aż 30 dni to wybór jaki oddajemy Wam nasi drodzy klienci do dyspozycji.

Spływy Kajakowe – DRAWA
Spływy Kajakowe – PIŁAWA
Spływy Kajakowe – GWDA
Spływy Kajakowe – RURZYCA
Spływy Kajakowe – DOBRZYCA

Ze swojej strony oferujemy Państwu
– pomoc przy wyborze trasy spływu
– dostarczenie sprzętu na start spływu
– transport osób i bagażu na start i z mety spływu
– zabranie sprzętu po ukończeniu zabawy
– organizacje postoi ( catering, noclegi )
– uprawnionego przewodnika
– pomoc przy zakwaterowaniu
dobrą radę

spływy kajakowe Borne Sulinowo, kajaki Borne Sulinowo, spływy Borne Sulinowo, kajaki Łubowo,  kajaki Nadarzyce,  kajaki Rakowo, kajaki Sikory, spływy Łubowo, spływy Nadarzyce, spływy Rakowo, spływy Sikory, spływy kajakowe Łubowo, spływy kajakowe Nadarzyce, spływy kajakowe Rakowo, spływy kajakowe Sikory

101 Responses to Spływy kajakowe