Get Adobe Flash player

Paintball Borne Sulinowo

Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi o dowolnej profesji i stylu życia. Jest sportem, w którym kobiety i mężczyźni rywalizują na równi, a wiek nie odgrywa żadnej roli.

Inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła, prędkość, czy zwinność są kluczowymi czynnikami sukcesu.

Paintball jest urzeczywistnieniem naszych młodzieńczych marzeń. Jest to gra, sport, zabawa o różnych celach i zasadach lecz z jedną wspólną cechą – wykorzystuje kulki z farbą wystrzeliwane przez broń pneumatyczną na sprężone powietrze, zwaną markerami.

Zapewniamy najlepsze wrażenia, niezapomniane chwile, fantastyczne rozrywki, organizujemy dla naszych klientów wspaniałą zabawę jaką jest Paintball.

Zapraszamy, każdego kto ma chęć na zabawę, w której strzelanie kulkami z farbą pozwala się zrelaksować. Gwarantujemy najlepszej jakości sprzęt firmowy, niskie ceny, różnorodność form zabawy i terenu gry.

Borne Sulinowo Jest to teren po byłej jednostce Armii Radzieckiej co bardziej podkreśla militarny charakter tej wspaniałej gry.

Nasze pole to profesjonalnie przygotowany mini poligon, liczne okopy, mostki, mini fortece, wyglądające jak po wojnie stare samochody oraz niezliczona ilość drzew tworzy niesamowity klimat.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa cały poligon jest ogrodzony kilku metrową siatką która uniemożliwia wydostanie się kulek poza teren gry.

Na naszym poligonie są przygotowanie miejsca do zorganizowania grilla lub ogniska. Organizujemy takie imprezy jak urodziny, spotkania klasowe, szkolenia, imprezy firmowe, kawalerskie i panieńskie, spotkania ze znajomymi, turnieje zakładkowe.

Jeśli masz dość pól paintballowych i przewidywalnych na nich kryjówek, przeszkód, opon itp. itd. proponujemy coś naprawdę ekstremalnego.

Strzelanka w miejscu które zasłynęło w naszym kraju jako ”Miasto Widmo”.

Mowa tu o opuszczonym miasteczku zlokalizowanym  na terenie gminy Borne Sulinowo, między Sypniewem a Nadarzycami. Kłomino jest dziś opuszczoną i wymarłą jednostką wojskową, która swym wyglądem w dużej mierze przypomina Prypeć. Do roku 1992 było bazą Armii Radzieckiej a wcześniej stacjonowały tam niemieckie oddziały służby pracy jak również później istniały obozy jenieckie. Teraz to dosłownie historyczne zgliszcza które idealnie nadają się na rozgrywki paintballowe.

Opuszczone budynki, magazyny , zdewastowane koszarowce niczym z horroru nadają mrożący krew w żyłach klimat który pobudza wyobraźnie.

Na życzenie możemy dojechać do wskazanego miejsca by zorganizować wam drodzy klienci wspaniałą zabawę.

Jeśli jeszcze nie jesteście zdecydowani, zadzwoń !!! pomożemy ci w doborze najlepszej opcji dla waszych upodobań.

5 odpowiedzi na „Paintball Borne Sulinowo