Get Adobe Flash player

Oferta

Militarne Borne jako pierwsza firma w Bornem Sulinowie oferuje na rynku, profesjonalnie organizowanie imprez integracyjnych dla firm, rodzin, przyjaciół oraz klientów indywidualnych.

Na przestrzeni lat, biorąc pod uwagę współpracę z naszymi Klientami, stopniowo modyfikujemy  i rozszerzamy ofertę, aby optymalnie dopasować się do potrzeb rynku.
Militarne Borne  organizuje imprezy integracyjne dla firm które cieszą się ogromnym uznaniem z racji tego że są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Nasze imprezy integracyjne przyciągają klientów z całej Polski, głównie z województw: Zachodniopomorskie, Wielkopolska, Pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Lubuskie, Łódzkie, Kujawsko-pomorskie, Mazowieckie, Podlaskie, oraz Dolnośląskie .
Naszym asem w rękawie jest to że, wszystkie organizowane imprezy mają prawdziwy podkład historyczny. Miejsce jakim jest Borne Sulinowo jak wiadomo jest byłą tajną jednostką radziecką na terenach Polski, co dodaje dodatkowe emocje związane z tym miejscem. Nasze imprezy to nie tylko zorganizowanie wam miłego pobytu i zabawy, naszym celem jest również przybliżenie prawdziwej historii tego miejsca które w okresie lat 80-tych odgrywało niezwykłą rolę na militarnej mapie Europy.
Miejsca w jakich odbywają się wszelakiego rodzaju rozgrywki czy konkurencje to niejednokrotnie bunkry, podziemia, ciekawe miejsca historyczne czy też były poligon Radzickich wojsk pancernych.

Borne Sulinowo i okolice to po prostu wspaniałe miejsce do organizowania imprez integracyjnych dla firm, rodzin i przyjaciół.

Często bywa tak, że po zrealizowanej imprezie integracyjnej ” zaczarowani ” klienci powracają  do Bornego Sulinowa wraz ze swoimi rodzinami by dokładniej spenetrować jeszcze nie odkryte w niejednej kwestii tajemnice które kryje Borne Sulinowo.

 

Nasza oferta obejmuję:

– Imprezy integracyjne

– Team Building

– Szkolenia

– Eventy

– Wyjazdy integracyjne

Przejażdżki pojazdami militarnymi

– Imprezy urodzinowe

– Imprezy dla dzieci

Spływy kajakowe

Paintball

Wycieczki po bunkrach/szlakiem bunkrów

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Noclegi – Borne Sulinowo i okolice

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani choć jedną pozycją z naszej oferty prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami.

Pamiętaj kontakt telefoniczny czy mailowy nie zobowiązuje do skorzystania z naszych usług, ale jesteśmy przekonani że nie przejdziecie wobec naszej oferty obojętni. 

Zapraszamy !!!

77 Responses to Oferta